اطلاعات تماس
مدیریت : 09126792109
واتساپ و تلگرام: 09333538686

پاسخ گویی : 8 صبح الی 17.

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  اندازه و سایز محصولات در عکس محصولات یا متن توضیح آن ذکر شده است، قبل از سفارش محصولات توضیحات محصول را مطالعه نمایید.

  خیر، گلدان ها فقط جهت نمایش گلهای شاخه‌ای در گلدان گذاشته شده و شما می توانید گلدان مورد نظر خود را در قسمت افزودنی ها انتخاب کنید.
  جهت سفارش گُلدان می‌تواند از محصولات افزودنی گُلدان مورد نظر خود را به محصول اضافه نمائید.
  در صورتی که در کنار سفارش گیاهان خود گُلدان هم انتخاب کنید. گیاهان داخل بسته بندی مخصوص هوم فلاور  و گلدان جداگانه در یک جعبه تحویل داده خواهد شد.

  امکان تعویض گلدان گیاه کاشته شده وجود دارد و در قسمت توضیحات لطفا ذکر بفرمایید و در صورت تعویض گلدان باید خاک و پوکه هم خریداری کنید در صورت که خاک یا پوکه اضافه بیاید اضافه آن را براتون ارسال میکنیم

  آیا گیاهان گلدانی و یا تراریوم‌ها در جعبه ارسال می‌گردد؟

  گیاهان گلدانی و تراریوم‌ها به علت حساس و بزرگ بودن، امکان بسته بندی و یا قرار گرفتن داخل پاکت یا جعبه را ندارند.

  هوم فلاور تازه ترین گل‌ها را برای شما تهیه می نماید و گلهای تازه بسیار غنچه می‌باشند و زمان بیشتری در گلدان شما پیش شما می ماند و در طول زمان گل‌ها باز می شوند و شما در مدت زمان بیشتری زیبایی گلها را تجربه خواهید نمود.

  هوم فلاور همیشه تازه‌ترین گلها و با کیفیت‌ترین گیاهان را برای شما دستچین می‌کند، همواره تلاش می کنیم تا شما تجربه یک خرید لذت بخش را داشته باشید.

  گلهای شاخه بریده در هر فصل از سال اندازه و رنگهای متفاوت‌تری نسبت به فصل قبل می گیرن. ما در هوم‌فلاور سعی می‌کنیم تا زیباترین گلها را برای شما تهیه کنیم اما گل‌ها با هم تفاوتهایی دارند و ممکن است گل‌ها تفاوت‌های جزئی با عکس داشته باشد.

  بله شما می توانید در محصولات افزودنی گلدان خود را به سفارش اضافه کنید.
  در صورتی که در کنار سفارش گل‌های شاخه بریده خود گُلدان هم انتخاب کنید.گل‌ها داخل بسته بندی مخصوص هوم فلاور و گلدان جداگانه در یک جعبه تحویل داده خواهد شد.

  گیاهان آپارتمانی ریشه دار همه مطابق با عکس، دارای گلدان می باشند و با گلدان قیمت گذاری شده است.

  خیر، ما تمام سعی خودمونو می کنیم تا با حذف واسطه های غیر ضرور (دلال غیر ضرور) در بازار گل ایران و چرخه زنجیره تامین گل را حذف کنیم تا گل ها یا قیمت مناسب تری از باغبانان زحمت کش خرید بشه و با قیمت پائین تری از گلفروشی ها به دست شما برسه. گل های شما از بهترین باغ های گل ایران تامین می گردد و تمامی گل ها قبل از آماده سازی برای شما دستچین می گردد تا شاداب ترین گل ها را بتونیم تقدیم شما کنیم.

  لطفا بسته بندی گل ها را به صورت کامل باز نمایید تا فلاور فود که در داخل بسته در نزدیکی دسته پکینگ گلها چسبیده شده را مشاهده نمایید!

  بله، در صورتی که می خواهید هدیه شما بی نام ارسال شود حتما در توضیحات درج ناشناس را بزنید. ما تحت هیچ شرایطی هویت شما را بازگو نخواهیم کرد.
  اما پیشنهاد ما به شما، نوشتن نام و خوشحال کردن طرف مقابل می باشد (:

  لطفا برای رهگیری سفارش فقط از لینک پیامک شده اقدام نمایید. نیازی به تماس تلفنی وجود ندارد. ضمن اینکه پس از تحویل شدن سفارش، برای شما پیامک “تحویل شد” ارسال خواهد شد.

  ما برای راحتی شما روش پرداخت آنلاین را پیشنهاد می کنیم، اما در صورت انتخاب روش کارت به کارت، لطفا با هوم فلاور تماس بگیرید.

  امکان ارسال عکس وجود ندارد، تمامی محصولات برای دیده شدن شما عکاسی شده است، ما تلاش می کنیم سفارشات را با بهترین کیفیت تهیه و مطابق با عکس ارسال کنیم، با توجه به حجم سفارشات تحت هیچ شرایطی امکان ارسال عکس از محصول وجود ندارد.

  همراه با محصول هیچ گونه فاکتور یا صورتحسابی برای هدیه گیرنده ارسال نخواهد شد. پس نگران داشتن قیمت روی محصول نباشید!

  در صورت مراجعه در بازه زمانی انتخابی شما و عدم حضور گیرندامکان برگشت محصول به هوم فلاور و ارسال مجدد آن وجود دارد و هزینه‌ی آن به عهده خریدار می باشد.

  در صورت تصمیم به کنسل کردن سفارش و یا عدم رضایت شما از محصول و مرجوع شدن(پس از بررسی محصول ارسال شده توسط کارشناس گل و گیاه مجموعه هوم فلاور و تایید ایشان) آن، برگشت وجه به علت نیاز به ثبت مباحث مالیاتی و دفاتر رسمی فروشگاه هوم فلاور، طی 3 روز کاری پس از ثبت حسابهای مالی توسط واحد مالی هوم فلاور  انجام خواهد شد و طی تماس تلفنی به شما اطلاع رسانی خواهد گردید. لطفا از پیگیری زود هنگام بپرهزید.

  گیاهان آپارتمانی نیاز به رسیدگی و ایجاد شرایط مناسب برای ادامه حیات را دارند و شما نیز باید با مطالعه در رابطه با آن گیاه و شرایط نگهداری، محیط مورد نیاز آن گیاه را فراهم آورید. ولی در صورت بد بودن محصول در زمان بدست رسیده شما میتوانید سفارش کالا رو کنسل کنید

  در صورت وجود هر گونه ایراد در گیاه و نیاز به مرجوع کردن آن به هوم فلاور، اعلام مرجوعی حداکثر 24 ساعت پس از تحویل محصول امکان پذیر است. پس از اعلام مرجوع کردن گیاه، محصول توسط کارشناسان هوم فلاور بررسی شده و در صورت تایید کارشناس تعویض انجام می‌شود.

  ما برای متن‌های شما یک کارت پستال رنگی بسیار زیبایی طراحی نموده‌ایم که متن شما روی کارت پستال چاپ خواهد شد اما امکان انتخاب کارت پستال‌های دیگری وجود ندارد.

  گاها شبکه شتاب کشور (زیر نظر بانک مرکزی) موفق به انتقال مبلغ کسر شده از حساب شما به حساب هوم فلاور نمی شود. این تراکنش ها قطعا (100%) طی 24 ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد . لذا شما می بایست مبلغ سفارش برای نهایی شدن سفارشتان، مجدد به حساب هوم فلاور پرداخت نمایید.

  شما می توانید دسته گلها یا گیاهان یا .. رو به عنوان هدیه ارسال کنید، سفارش گل شما با متن دلخواه شما در آدرس هدیه گیرنده تحویل به مخاطب شما می شود.

  ما تا جای امکان سعی داریم قیمت هارو افزایش ندهیم مگر افزایش قیمت قابل توجهی در بازار گل ایران رخ دهد. اما در صورت تغییر قیمت هم می تونیم این قول را به شما بدیم که ما ارزانتر از فروشندگان نهایی (گل فروشی) گل هارو به دست شما می رسونیم.

  ما تا جای امکان سعی داریم قیمت هارو افزایش ندهیم مگر افزایش قیمت قابل توجهی در بازار گل ایران رخ دهد. اما در صورت تغییر قیمت هم می تونیم این قول را به شما بدیم که ما ارزانتر از فروشندگان نهایی (گل فروشی) گل هارو به دست شما می رسونیم.

  امکان اسکژول کردن سفارش برای تاریخ های خاص مد نظر شما وجود داره تا در روز مورد نظر بدون کوچکترین استرسی دسته گلهای شما تحویل بشه . از این سرویس برای تاریخ های مهمی مثل تولد عزیزان ، سالگرد ها ، روز مادرو پدر و … می تونید استفاده کنید.

  ما با موبایل هدیه گیرنده تماس نخواهیم گرفت، مگر در آدرس تحویل، هدیه گیرنده در محل حضور نداشته باشد برای تحویل سفارش ممکن اس تماس گرفته شود.

  بله شما می توانید برای دریافت سفارش خود حضورا مراجعه نمایید؛ فقط باید با هماهنگی تلفنی قبلی تشریف بیاورید.

  بله به همه جای ایران ارسال می شود

  ارسال گیاه و گل با توجه به اینکه ارسال توسط اداره پست صورت میگیرد مسئولیتی از نظر سلامت کالا رو نمیتوانیم به عهده بگیریم ولی یکسری از کالاها نظیر تراریوم و وابی کزا و شاخه برید در قسمت توضیحات نوشته شده ارسال فقط در تهران هست لطفا دقت فرمایید در صورت خرید هیچ مسئولیتی در قبال سفارشات ثبت شده برای ارسال به خارج از محدوده ارسال ندارد و در صورت ثبت سفارش بدون توجه به محدوده ارسال مبلغ سفارش شما به صورت خودکار ظرف 3 روز کاری از شما شماره کارت دریافت خواهد شد و توسط واحد مالی به حساب شما برگشت خواهد شد.


  – شمال تا بالاترین نقطه (ارسال امکان پذیر است)
  – غرب تا اتوبان ستاری
  – شمال غرب تا سیمون بولیوار (جنوب سیمون بولیوار و غرب ستاری) و از شمال تا اتوبان یادگار امام
  – جنوب غرب تا میدان آزادی (به استثنا شهرک اکباتان) تا بلوار سعیدی
  – شرق تا اتوبان باقری (به استنثا تهران پارس فقط از فلکه اول تا فلکه سوم محدوده اتوبان باقری تا خیابان شاهد و از شمال تا اتوبان زین الدین ارسال انجام می‌شود)
  – شمال شرق تا اتوبان امام علی و از شما تا بلوار ارتش
  – شرق تا اتوبان بسیج
  – جنوب از اتوبان نواب تا خیابان مولوی و از جنوب شرق تا تقاطع محلاتی با اتوبان بسیج
  – جنوب غرب منطقه 10 (خ امام خمینی، خ کمیل، خ شهیدان شامل می شود)
  – جنوب شرق تا نهایتا تا تقاطع محلاتی با اتوبان بسیج
  برای ارسال سایر مناطق قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی جهت قابل ارسال بودن تماس بگیرید.

  شما قیمت ها را به تومان در تمام صفحات مشاهده می کنید در زمان پرداخت گزینه پرداخت دلاری با ویزا کارت و مستر کارت را انتخاب می کنید. اگر خارج از ایران هستید حتما صفحه به سرویس ارسال گل به ایران سر بزنید. ضمن اینکه پرداخت ارزی درسایت هوم فلاور پرداخت امن می باشد و اطلاعات کارت اعتباری شما ذخیره نمی‌شود. شما با کارت خود در حال پرداخت مبلغ به بانک های خارج از ایران هستید به علت اینکه در ایران درگاه های پرداخت بین المللی وجود ندارد و این برای شما هیچ گونه محدودیت و خطری ایجاد نخواهد کرد.
  در صورت عدم رضایت شما از گل های و گیاهان ارسال شده در ایران توسط هوم فلاور کل مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد. پس با خیال آسوده می تواند برای ارسال گل و گیاه به ایران اقدام نمایید.

  خیر، فقط گل لیلیوم و اورینتال می تواند برای حیوانات خانگی مثل گربه خطرناک و سمی (در صورتی که گربه این گل را بخورد) باشد. در صورت داشتن گربه می تواند گل لیلیوم و اورینتال را سفارش دهید و پشتیبانی هوم‌فلاور را در جریان قرار دهید.

  توضیح مختصر روش افزایش عمر دسته گل طبیعی:
  شستن گلدان و اضافه کردن آب سرد بدون کلر (با گذاشتن آب در یخچال،کلر آب کم می شود)
  حل کردن هر FlowerFood (غذای گل) در حداقل یک لیتر آب
  جدا کردن برگهایی که در آب و گلدان قرار می گیرد از فاسد شدن برگ و آلوده شدن آب جلوگیری می کند.
  سایز کردن شاخه ها با برش ۴۵ درجه و تکرار هر ۳ روز یکبار تا آوندهای ساقه آب را دریافت کند و به گل ها منتقل کند
  جداکردن پرچم های گل اورینتال و لیلیوم به محض باز شدن غنچه ها تا ضمن جلوگیری از پخش شدن رنگدانه های پرچم، باعث افزایش طول عمر گل گردد.

  نکات مهم برای افزایش طول عمر گل:
  گلها را در دمای زیر ۲۳ درجه در نگهداری کنید. هر چه قدر دما خنک تر باشد عمر گلها بیشتر خواهد بود.
  گلها را در مکان های تاریک قرار دهید و از فضاهایی با نور شدید دور کنید. گلل ها در تاریکی عمر بیشتری خواهد داشت.
  گلها را در معرض آفتاب قرار ندهید.
  گلها را از میوه ها دور نگه دارید. گاز متساعد شده از میوه ها باعث کاهش عمر گل می گردد.
  ۳ روز یکبار آب گلها را عوض کنید. تعویض آب گل یکی از موارد موثر در افزایش طول عمر گل می باشد.

  تیم پشتیبانی دوست داشتنی هوم فلاور خوشحال میشه به تمام سوالات شما پاسخ بده، می تونید همین الان سوال خودتان را در زیر این صفحه کامنت کنید یا به homeflower.ir@gmail.com   ایمیل بزنید.