علاقه مندیها

زمان گوهری است نایاب تر از گذشته و همه در تلاشیم تا از زمان خود به نحوی کارامد بهره گیریم. خرید نیازمندی ها، خود امری است مستلزم صرف زمان و ترافیک خیابان های شهر روز به روز زمان کمتری برای ما باقی می گذارد. این امر انگیزه ما برای آغازی بود تا بتوانیم در زمان افراد صرفه جویی نموده و با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به

مشتریان عزیز، نیاز به خرید حضوری برایشان مرتفع گردد.
فروشگاه اینترنتی Home Flower با راه‌اندازی وب سایت رسمی گل فروشی آنلاین برای ارائه خدمات به مشتریان در زمینه فروش انواع گیاهان آپارتمانی و فضای سبز و جعبه گل، سبد گل، دسته گل، تاج گل و گل‌های ترحیم و خدماتی دیگر نظیر باغ شیشه ای و پالاداریوم و… با مدیریت مهندس محمد رجبعلی شروع به فعالیت کرد.
با توجه به چشم‌انداز این مجموعه و تمایل به ارائه محصولات خاص و منحصر به فرد، در سریع‌ترین زمان طراحانی حرفه ای و گل‌آراهایی با تجربه فعالیت خود را در مجموعه آغاز نمودند.
طراحی خاص محصولات، در نظر گرفتن هماهنگی و تناسب رنگ‌ها و به کارگیری تازه ترین گل ها باعث جلب توجه بسیاری از کاربران شدند. به طوری که بعد از گذشت مدتی کوتاه به واسطه خلق محصولات خاص و زیبا و بدون تبلیغات گستره و تنها با معرفی این مجموعه توسط مشتریان عزیزمان به دوستان و آشنایان خود باعث کسب رضایت بسیاری از مشتریان محترم شدیم.
افتخار ما این است که در این مدت کوتاه و به دلیل استقبال بی‌نظیر مشتریان محترم اکنون یکی از معتبرترین مراجع برای سفارش آنلاین گل هستیم.
.سیاست این مجموعه همواره بر این چهار شرط استوار است:

 

 

۱- رضایت کامل مشتری
۲- تازگی و طراوت گل‌های ارسال شده
۳- ارائه بهترین و متناسب ترین چیدمان و طراحی گل‌ها
۴- ارائه بهترین و مناسب‌ترین قیمت بر مبنای فصل گل‌ها

اطلاعات تماس مدیریت : 09126792109 واتساپ و تلگرام: 09333538686 پاسخ گویی : 8 صبح الی 17.

برندها

دریافت کنید25% تخفیف

در وولمارت ثبت نام کنید

برای دریافت به‌روزرسانی‌های پیشنهادات ویژه، در خبرنامه بازار وولمارت مشترک شوید.